Ierosinājumi

  Hue White and Color Ambiance

  Gradienta gaismas virtenes pagarinātājs, 1 metrs

  Iebūvēta LED spuldze, Nepieciešams gradienta gaismas virtenes pamatkomplekts, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514339989 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514339989

   Hue White and Color Ambiance

   Gradienta gaismas virtenes pagarinātājs, 1 metrs

   8719514339989 Atrast līdzīgus produktus

   Pagariniet savu gradienta gaismas virteni ar šo 1 metra pagarinājumu, lai ar krāsainu gaismu izgaismotu lielāku laukumu. Saderīgs tikai ar Ambiance Gradient gaismas virtenēm. Skatīt visas priekšrocības

  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   Play Pause
   You need Flash to see video.
   Click here to download it.

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Nepieciešama Philips Hue gradienta gaismas virtenes pamatne

   Nepieciešama Philips Hue gradienta gaismas virtenes pamatne

   Pagariniet savu Philips Hue gradienta gaismas virteni līdz 33 pēdām, izmantojot 40 collu pagarinājuma elementus. Apgaismojiet lielākas vietas ar krāsainu un saskaņotu gaismas toņu kombināciju, piemēram, pilnas telpas apgaismojumu vai zem gultas. Nodrošiniet krāsainu un saskaņotu gaismas toņu kombināciju lielākā platībā, piemēram, izgaismojot visu nišu vai zonu zem gultas.

  • Skaistas krāsu toņu pārejas

   Skaistas krāsu toņu pārejas

   Iegūstiet vienmērīgu vairāku krāsu gaismu vienlaicīgi vienā LED virtenē. Krāsas dabiski saplūst, veidojot unikālu gaismas efektu.

  • Dinamiskas gaismas ainavas

   Dinamiskas gaismas ainavas

   Izveidojiet īpašu gaisotni īpašos mirkļos ar dzīvas gaismas palīdzību. Izmantojiet dinamiskas ainavas, lai radītu lielisku noskaņu jebkurā situācijā.

  • Pielāgošanas, griešanas vai pagarināšanas iespējas

   Pielāgošanas, griešanas vai pagarināšanas iespējas

   Pilnībā elastīgo gradienta gaismas virteni var pielāgot un locīt, lai tā iederētos vajadzīgajā vietā. Pievienojiet gradienta gaismas virtenes pagarinājumu, lai izmantotu to lielākām virsmām, vai nogrieziet virteni, ja tā ir par garu.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Pārvērtiet savu mājokli, izmantojot vairāk nekā 16 miljonus krāsu, vienā mirklī radot piemērotu atmosfēru jebkuram pasākumam. Ar vienu pogas pieskārienu iestatiet svētku noskaņojumu ballītei, pārvērtiet dzīvojamo telpu par kinoteātri, izceliet dekorus ar krāsu akcentiem un izmantojiet citas iespējas.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  Skatīt visas specifikācijas