Ierosinājumi

  Hue White Ambiance kvēlspuldze

  Svece – viedā spuldze E14

  Gan silta, gan vēsa baltā gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514411807 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514411807
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue White Ambiance kvēlspuldze

   Svece – viedā spuldze E14

   8719514411807 Atrast līdzīgus produktus

   Iegūstiet mazāka izmēra spuldzes ar klasisku retro stila izskatu. Šai svečveida spuldzei ir spirālveida kvēldiegs un E14 pamatne. Spuldze izstaro siltu līdz vēsi baltu gaismu, kas ir lieliski piemērota maziem gaismekļiem telpās, kur vēlaties radīt retro stila dizainu ar mūsdienīgu pieskaņu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Iegūstiet brīvroku vadību apgaismojumam un izmantojiet balsi! Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli. * Darbojas, izmantojot Google Assistant un Amazon Alexa.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Izvēlieties kādu no vairāk kā 50 000 siltās un vēsās baltās gaismas toņu, lai mājās radītu nevainojami pieskaņotu apgaismojumu katrai nodarbei un katram diennakts laikam. Lai sāktu dienu enerģiski un mundri, izmantojiet spožu balto gaismu no rīta, vai izvēlieties klusinātu zeltainu gaismu dienas noslēgumam.

  Skatīt visas specifikācijas