Ierosinājumi

  Hue White Ambiance kvēlspuldze

  ST64 – viedā spuldze E27

  Gan silti, gan vēsi balta, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514301467 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514301467
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue White Ambiance kvēlspuldze

   ST64 – viedā spuldze E27

   8719514301467 Atrast līdzīgus produktus

   Iegūstiet retro stila izskatu, izmantojot visas priekšrocības, ko sniedz gaismeklis ar viedo spuldzi ST64 – Edisona stila LED spuldzi, kurai ir spirālveida kvēldiegs un aptumšojama silta līdz vēsi balta gaisma. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Iegūstiet brīvroku vadību apgaismojumam un izmantojiet balsi! Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli. * Darbojas, izmantojot Google Assistant un Amazon Alexa.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Retro dizains satiekas ar mūsdienu iespējām

   Retro dizains satiekas ar mūsdienu iespējām

   Iegūstiet populāro Edisona spuldžu izskatu ar to īpatnējo mirdzošo iekšējo tinumu un caurspīdīgo kupolu, izmantojot viedās kvēldiegu spuldzes. Šīs viedās antīkā stila LED spuldzes apvieno vienkārša retro dizaina izskatu un sajūtu ar Philips Hue viedā apgaismojuma jaudu.

  Skatīt visas specifikācijas