Ierosinājumi

  Hue balta gaisotnes kvēldiegs

  1 gab. ST72 E27 Edisona kvēlspuldze

  Gan silti, gan vēsi balta, Vadība ar lietotni vai balsi*, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514301504 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514301504
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue balta gaisotnes kvēldiegs

   1 gab. ST72 E27 Edisona kvēlspuldze

   8719514301504 Atrast līdzīgus produktus

   Iegūstiet siltu līdz vēsi baltu gaismu ar spuldzi ST72. Šai LED spuldzei ir E27 pamatne, spirālveida kvēldiegs un visas viedam apgaismojumam nepieciešamās funkcijas, tostarp ātrā aptumšošanas funkcija. Šajā LED spuldzē ir apvienots vecais ar jauno. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Iegūstiet brīvroku vadību apgaismojumam un izmantojiet balsi! Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli. * Darbojas, izmantojot Google Assistant un Amazon Alexa.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Savienojiet viedo apgaismojumu ar Hue Bridge (jāiegādājas atsevišķi) un izmantojiet visas Philips Hue funkcijas. Izmantojot Hue Bridge, varat pievienot līdz 50 vadāmiem viedajiem gaismekļiem visā mājoklī. Izveidojiet dažādas programmas, lai automatizētu viedmājas apgaismojumu. Vadiet apgaismojumu, neesot mājās, vai pievienojiet piederumus, piemēram, kustību sensorus un viedos slēdžus.

  • Retro dizains satiekas ar mūsdienu iespējām

   Retro dizains satiekas ar mūsdienu iespējām

   Iegūstiet populāro Edisona spuldžu izskatu ar to īpatnējo mirdzošo iekšējo tinumu un caurspīdīgo kupolu, izmantojot viedās kvēldiegu spuldzes. Šīs viedās antīkā stila LED spuldzes apvieno vienkārša retro dizaina izskatu un sajūtu ar Philips Hue viedā apgaismojuma jaudu.

  Skatīt visas specifikācijas