Ierosinājumi

  Hue balta

  4 gab. E27

  Maigi balta gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Vadība ar lietotni vai balsi*, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514319141 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514319141
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue balta

   4 gab. E27

   8719514319141 Atrast līdzīgus produktus

   Ienesiet viedo apgaismojumu visā mājā ar četrām E27 viedajām LED spuldzēm, kas sniedz maigi baltu gaismu. Tās ir piemērotas lielākajai daļai gaismekļu un nodrošina tūlītēju bezvadu aptumšošanu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Patīkama un maigi balta gaisma

   Patīkama un maigi balta gaisma

   Spilgtums ir līdzvērtīgs ierastajai 60 W spuldzei, tādēļ šīs spuldzes nodrošina atbilstošu baltas gaismas līmeni, kas ir pietiekami spilgts, lai lasītu dīvānā, klausītos mūziku vai vienkārši atpūstos savā guļamistabā.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Savienojiet viedo apgaismojumu ar Hue Bridge (jāiegādājas atsevišķi) un izmantojiet visas Philips Hue funkcijas. Izmantojot Hue Bridge, varat pievienot līdz 50 vadāmiem viedajiem gaismekļiem visā mājoklī. Izveidojiet dažādas programmas, lai automatizētu viedmājas apgaismojumu. Vadiet apgaismojumu, neesot mājās, vai pievienojiet piederumus, piemēram, kustību sensorus un viedos slēdžus.

  Skatīt visas specifikācijas