Ierosinājumi

  Hue

  Slēdzis

  Bezvadu uzstādīšana 8718696743133 Atrast līdzīgus produktus
  • Jūsu iecienītie gaismas režīmi

   8718696743133

   Hue

   Slēdzis

   8718696743133 Atrast līdzīgus produktus

   Ērti atcerieties savas iecienītākās gaismas ainavas vai vienlaikus ieslēdziet/izslēdziet visas gaismas. Skārienslēdzis ir pilnībā bezvadu un pārnēsājams. Un varat arī aizmirst par baterijām, jo skārienslēdzis tiek automātiski lādēts katru reizi, kad nospiežat pogu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Jūsu iecienītie gaismas režīmi

  noskaņas radīšanai

  • Iecienīto Philips Hue apgaismojuma režīmu iestatīšana

   Iecienīto Philips Hue apgaismojuma režīmu iestatīšana

   Nospiežot skārienslēdža pogu, varat ātri izvēlēties kādu no četrām iepriekš iestatītajām gaismas ainavām vai ieslēgt/izslēgt gaismas. Izmantojiet lietotni, lai konfigurētu paši savus apgaismojuma iestatījumus vai izvēlieties iestatījumus, kurus konfigurējuši apgaismojuma speciālisti. Skārienslēdzi var izmantot, nepalaižot Philips Hue app lietotni, kā arī tad, ja nav pieejams Wi-Fi tīkls.

  • Uzmontējiet vai lietojiet attāli

   Uzmontējiet vai lietojiet attāli

   Uzmontējiet skārienslēdzi jebkurā vietā, izmantojot komplektā iekļauto montāžas plāksni, vai atvienojiet to un nēsājiet līdzi savās mājās. Izveidojiet atbilstošāko noskaņu ikvienam dienas mirklim.

  • Enerģiju nodrošina jūsu pieskāriens – baterijas nav vajadzīgas

   Enerģiju nodrošina jūsu pieskāriens – baterijas nav vajadzīgas

   Skārienslēdža darbināšanai tiek izmantota kinētiskā enerģija – katru reizi, kad nospiežat gaismas slēdzi, tiek ģenerēts pietiekami daudz enerģijas, lai ar slēdzi pārvaldītu viedspuldžu darbību. Īstens bezvadu un bezbateriju risinājums.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Šim produktam ir nepieciešams savienojums ar Philips Hue tiltu

  • Saderīgs ar Apple HomeKit

   Saderīgs ar Apple HomeKit

   Savienojiet skārienslēdzi ar Philips Hue Bridge vadības paneli un pārvaldiet ikvienu ierīci, kas saderīga ar Apple HomeKit. Piemēram, nospiežot pogu, vienlaikus varat izslēgt gaismas un pazemināt ar viedo termostatu iestatīto temperatūru.

  • Vienkārša uzstādīšana

   Vienkārša uzstādīšana

   Instalēšana aizņems vien minūti. Lai sāktu to izmantot, izpildiet norādes Philips Hue app lietotnē. Ar skārienslēdža noklusējuma iestatījumiem varēsit sākt to lietot uzreiz. Šos iestatījumus lietotnē jebkurā brīdī varat mainīt atbilstoši savām vajadzībām.

  Skatīt visas specifikācijas