Ierosinājumi

  Hue

  Kustību sensors

  Bezvadu uzstādīšana, Darbināms ar baterijām, Automatizē gaismekļus, Piestiprināms jebkurā vietā 8718696743171 Atrast līdzīgus produktus
  • Automātiski ieslēdz gaismekļus

   8718696743171

   Hue

   Kustību sensors

   8718696743171 Atrast līdzīgus produktus

   Aktivizējiet viedos gaismekļus ar kustību, izmantojot Hue kustības sensoru. Ar baterijām darbināmo sensoru var novietot jebkurā vietā jūsu mājās, to uzstādot bez sarežģījumiem. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Automātiski ieslēdz gaismekļus

  jūsu ērtībai

  • Uzstādiet kustības sensoru jebkurā vietā

   Uzstādiet kustības sensoru jebkurā vietā

   Philips Hue viedā apgaismojuma bezvadu kustību sensors ir darbināms ar baterijām, un jūs to varat uzstādīt jebkurā vietā savās mājās. Novietojiet to uz plaukta, piestipriniet pie sienas vai griestiem, kam nepieciešama tikai viena skrūve, vai ar iekļauto magnētu pielieciet to pie jebkuras magnētiskās virsmas.

  • Dienas gaismas sensors konstatē, kad ir diena

   Dienas gaismas sensors konstatē, kad ir diena

   Hue kustību sensorā iebūvētais dienas gaismas sensors konstatē, ja vēl ir pietiekami daudz dienas gaismas, lai gaismekļi netiktu ieslēgti pāragri. Ja tomēr ir pārāk tumšs, pielāgojiet sensora gaismas jutību Philips Hue app, lai kustību sensors tiktu aktivizēts jums vēlamajā laikā.

  • Pielāgojiet kustību sensora gaismas

   Pielāgojiet kustību sensora gaismas

   Izmantojot Hue viedo kustības sensoru, jūs varat pielāgot gaismekļus un to spilgtumu atbilstoši dienas laikam. Iestatiet kustību sensoru, lai vakarā tiktu aktivizētas maigu toņu gaismas, dienas noslēgumā pārvietojoties no vienas telpas uz otru. Savukārt pa dienu aktivizējiet spožu balto apgaismojumu, kas ieplūdīs mājokļa telpās.

  • Aktivizējiet viedos gaismekļus ar kustību sensoriem

   Aktivizējiet viedos gaismekļus ar kustību sensoriem

   Pievienojiet Philips Hue kustību sensoru savai viedā apgaismojuma sistēmai, lai gaismekļi automātiski tiktu iedegti, reaģējot uz kustību, kas atvieglos pārvietošanos no vienas telpas uz otru.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Šim produktam ir nepieciešams savienojums ar Philips Hue tiltu

  Skatīt visas specifikācijas