Ierosinājumi

  Hue balts gaisotnes apgaismojums

  A60 – viedā spuldze E27 – 800 (4 gab. iepakojumā)

  Līdz 800 lūmeniem*, Silti līdz vēsi balta gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514328280 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514328280
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue balts gaisotnes apgaismojums

   A60 – viedā spuldze E27 – 800 (4 gab. iepakojumā)

   8719514328280 Atrast līdzīgus produktus

   Šo E27 viedo spuldžu bajonetcokols ir piemērots lielākajai daļai standarta gaismekļu, tādēļ varat izmantot tūkstošiem gaismas krāsu toņu – no siltiem līdz vēsi baltiem. Ar bezvadu gaismmaiņa funkciju varat acumirklī iestatīt vēlamo noskaņu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Patīkama un regulējama balta gaisma

   Patīkama un regulējama balta gaisma

   Tā kā šo spuldžu spilgtums ir līdzvērtīgs ierastajai 60 W spuldzei, tās nodrošina atbilstošu silti līdz vēsi baltās gaismas līmeni, kas ir pietiekami spilgts, lai varētu lasīt dīvānā, klausīties mūziku vai vienkārši atpūsties guļamistabā.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Atvieglojiet savu ikdienu un padariet to patīkamu ar četriem iestatītiem gaismas režīmiem, kas ir īpaši pielāgoti jūsu dienas uzdevumiem: enerģijai, uzmanībai, lasīšanai un atslābinošam efektam. Divi vēso toņu režīmi enerģijai un uzmanībai palīdz no rīta pamosties vai koncentrēties, savukārt silto toņu režīmi atslābinošam efektam un lasīšanai ļauj jums ērti lasīt grāmatas un atslābināt prātu.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Savienojiet viedo apgaismojumu ar Hue Bridge (jāiegādājas atsevišķi) un izmantojiet visas Philips Hue funkcijas. Izmantojot Hue Bridge, varat pievienot līdz 50 vadāmiem viedajiem gaismekļiem visā mājoklī. Izveidojiet dažādas programmas, lai automatizētu viedmājas apgaismojumu. Vadiet apgaismojumu, neesot mājās, vai pievienojiet piederumus, piemēram, kustību sensorus un viedos slēdžus.

  Skatīt visas specifikācijas