Ierosinājumi

  Hue balts gaisotnes apgaismojums

  A67 – viedā spuldze E27 – 1600

  Līdz 1600 lūmeniem*, Silti līdz vēsi balta gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514288195 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514288195
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue balts gaisotnes apgaismojums

   A67 – viedā spuldze E27 – 1600

   8719514288195 Atrast līdzīgus produktus

   Šī E27 viedā LED spuldze ir visspilgtākā savā klasē – tā izstaro tradicionālajai 100 W spuldzei līdzvērtīgu gaismu. Ideāli piemērota lielu telpu apgaismošanai ar regulējamu baltu gaismu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Spēcīga, spilgta un regulējama balta gaisma

   Spēcīga, spilgta un regulējama balta gaisma

   Šī spuldze izstaro spēcīgu siltu vai vēsi baltu gaismu, kas ir pietiekami spilgta, lai pilnībā apgaismotu virtuvi, viesistabu vai citu telpu, kurā nepieciešams funkcionāls apgaismojums.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Atvieglojiet savu ikdienu un padariet to patīkamu ar četriem iestatītiem gaismas režīmiem, kas ir īpaši pielāgoti jūsu dienas uzdevumiem: enerģijai, uzmanībai, lasīšanai un atslābinošam efektam. Divi vēso toņu režīmi enerģijai un uzmanībai palīdz no rīta pamosties vai koncentrēties, savukārt silto toņu režīmi atslābinošam efektam un lasīšanai ļauj jums ērti lasīt grāmatas un atslābināt prātu.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Savienojiet viedo apgaismojumu ar Hue Bridge (jāiegādājas atsevišķi) un izmantojiet visas Philips Hue funkcijas. Izmantojot Hue Bridge, varat pievienot līdz 50 vadāmiem viedajiem gaismekļiem visā mājoklī. Izveidojiet dažādas programmas, lai automatizētu viedmājas apgaismojumu. Vadiet apgaismojumu, neesot mājās, vai pievienojiet piederumus, piemēram, kustību sensorus un viedos slēdžus.

  Skatīt visas specifikācijas