Ierosinājumi

  Hue balta un krāsaina gaisotne

  A60 – viedā spuldze E27 – 800 (3 gab. iepakojumā)

  Līdz 800 lūmeniem*, Balta un krāsaina gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514328389 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514328389
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue balta un krāsaina gaisotne

   A60 – viedā spuldze E27 – 800 (3 gab. iepakojumā)

   8719514328389 Atrast līdzīgus produktus

   Šīs trīs E27 viedās LED spuldzes, kas piemērotas lielākajai daļai gaismekļu, ļauj nekavējoties ienest viedo apgaismojumu jebkurā jūsu mājas vietā. Nekavējoties piešķiriet noskaņu ar miljoniem baltās un krāsainās gaismas toņu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Ērta, krāsaina gaisma

   Ērta, krāsaina gaisma

   Tā kā šo spuldžu spilgtums ir līdzvērtīgs ierastajai 60 W spuldzei, tās nodrošina atbilstošu baltās un krāsainās gaismas līmeni, kas ir pietiekami spilgts, lai varētu lasīt dīvānā, klausīties mūziku vai vienkārši atpūsties guļamistabā.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Pārvērtiet savu mājokli, izmantojot vairāk nekā 16 miljonus krāsu, vienā mirklī radot piemērotu atmosfēru jebkuram pasākumam. Ar vienu pogas pieskārienu iestatiet svētku noskaņojumu ballītei, pārvērtiet dzīvojamo telpu par kinoteātri, izceliet dekorus ar krāsu akcentiem un izmantojiet citas iespējas.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Atvieglojiet savu ikdienu un padariet to patīkamu ar četriem iestatītiem gaismas režīmiem, kas ir īpaši pielāgoti jūsu dienas uzdevumiem: enerģijai, uzmanībai, lasīšanai un atslābinošam efektam. Divi vēso toņu režīmi enerģijai un uzmanībai palīdz no rīta pamosties vai koncentrēties, savukārt silto toņu režīmi atslābinošam efektam un lasīšanai ļauj jums ērti lasīt grāmatas un atslābināt prātu.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Savienojiet viedo apgaismojumu ar Hue Bridge (jāiegādājas atsevišķi) un izmantojiet visas Philips Hue funkcijas. Izmantojot Hue Bridge, varat pievienot līdz 50 vadāmiem viedajiem gaismekļiem visā mājoklī. Izveidojiet dažādas programmas, lai automatizētu viedmājas apgaismojumu. Vadiet apgaismojumu, neesot mājās, vai pievienojiet piederumus, piemēram, kustību sensorus un viedos slēdžus.

  Skatīt visas specifikācijas