Ierosinājumi

  Hue White and Color Ambiance

  A67 – viedā spuldze E27 – 1600

  Līdz 1600 lūmeniem*, Balta un krāsaina gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514288157 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514288157
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue White and Color Ambiance

   A67 – viedā spuldze E27 – 1600

   8719514288157 Atrast līdzīgus produktus

   Piešķiriet savām lielākajām telpām spilgtu un krāsainu viedo gaismu ar šīm divām E27 viedajām spuldzēm. Ar spilgtumu, kas līdzvērtīgs tradicionālajai 100 W spuldzei, šīs spuldzes piepildīs ar gaismu kā viesistabu, tā arī virtuvi vai jebkuru citu telpu mājās. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Spēcīga, spilgta un krāsaina gaisma

   Spēcīga, spilgta un krāsaina gaisma

   Šī spuldze izstaro spēcīgu, siltu līdz vēsi baltu gaismu, kas ir pietiekami spilgta, lai pilnībā izgaismotu virtuvi, viesistabu vai citu lielu telpu.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Radiet personalizētu pieredzi ar viedo krāsu gaismekli

   Pārvērtiet savu mājokli, izmantojot vairāk nekā 16 miljonus krāsu, vienā mirklī radot piemērotu atmosfēru jebkuram pasākumam. Ar vienu pogas pieskārienu iestatiet svētku noskaņojumu ballītei, pārvērtiet dzīvojamo telpu par kinoteātri, izceliet dekorus ar krāsu akcentiem un izmantojiet citas iespējas.

  • Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar siltas un vēsas baltās gaismas gaismekļiem

   Šīs spuldzes un gaismekļi piedāvā dažādus siltas un vēsas baltās gaismas toņus. Izmantojot pilnīgas aptumšošanas iespēju no spilgtas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, varat pielāgot ideālu apgaismojuma toni un spilgtuma līmeni jūsu ikdienas vajadzībām.

  • Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Iegūstiet ideālus gaismas režīmus savām ikdienas aktivitātēm

   Atvieglojiet savu ikdienu un padariet to patīkamu ar četriem iestatītiem gaismas režīmiem, kas ir īpaši pielāgoti jūsu dienas uzdevumiem: enerģijai, uzmanībai, lasīšanai un atslābinošam efektam. Divi vēso toņu režīmi enerģijai un uzmanībai palīdz no rīta pamosties vai koncentrēties, savukārt silto toņu režīmi atslābinošam efektam un lasīšanai ļauj jums ērti lasīt grāmatas un atslābināt prātu.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  Skatīt visas specifikācijas