Ierosinājumi

  Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma

  Impress āra gaismeklis uz kājiņas

  Iebūvēta LED spuldze, Miljoni krāsu, Melns, Viedā kontrole ar Hue tiltu* 1743430P7 Atrast līdzīgus produktus
  • Pievienojiet enerģijas avotam un izgaismojiet apkārtējo vidi

   17434/30/P7

   Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma

   Impress āra gaismeklis uz kājiņas

   17434/30/P7 Atrast līdzīgus produktus

   Izmantojiet 16 miljonus pieejamo krāsu, lai padarītu savu dārzu skaistāku vai izgaismotu taciņas. Pagarinātāja komplektu var izmantot, lai paplašinātu zema sprieguma sistēmu. Darbībai nepieciešams Hue bridge vadības panelis un zema sprieguma pamatierīce. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Pievienojiet enerģijas avotam un izgaismojiet apkārtējo vidi

  • Īpaši gaismekļi īpašiem notikumiem

   Īpaši gaismekļi īpašiem notikumiem

   Svētku prieks sākas šeit — ar viedo apgaismojumu! Izmantojiet Philips Hue gaismekļus, lai pārveidotu savu māju svētku noskaņās: spilgti sarkani un zaļi toņi Ziemassvētkiem, neuzkrītoši pasteļtoņi pavasarim vai baismīgi violeti mirdzoši toņi, lai Helovīnos radītu visspocīgāko māju kvartālā.

  • No silti baltas līdz vēsi baltai gaismai jūsu atpūtai

   No silti baltas līdz vēsi baltai gaismai jūsu atpūtai

   Paildziniet vakarus, izmantojot Philips Hue āra apgaismojumu. Radiet vēlamo noskaņu terasē, uz balkona vai verandā un atpūtieties. No silti baltās gaismas, kas atgādina vasaras sauli, līdz ledus vēsai ziemas dienasgaismai: visa gada garumā jūs varat baudīt visus baltas gaismas toņus atbilstoši savam noskaņojumam.

  • Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar Bridge vadības paneli un atklājiet bezgalīgas iespējas. Vadiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue app lietotni, vai arī pievienojiet iekštelpu slēdžus savai sistēmai, lai vadītu lampas. Iestatiet taimerus, paziņojumus, modinātājus un daudz ko citu, lai baudītu pilnīgu Philips Hue pieredzi. Philips Hue ir saderīgs ar Amazon Alexa, Apple Homekit un Google Assistant, kas nodrošina iespēju vadīt gaismekļus ar balsi.

  • Iekrāsojiet savu pagalmu ar 16 miljoniem krāsu

   Iekrāsojiet savu pagalmu ar 16 miljoniem krāsu

   Izmantojot Philips Hue āra apgaismojumu, gaismu spēļu iespējām nav robežu. Rotaļājieties ar 16 miljoniem krāsu un visiem baltās gaismas toņiem, lai radītu vēlamo efektu. Izgaismojiet objektus, kokus vai takas, lai izceltu apkārtējo vidi. Izmantojot Hue lietotni, varat saglabātu savus iecienītos gaismas iestatījumus un jebkurā laikā tos aktivizēt ar viena pirksta pieskārienu.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar Bridge vadības paneli, lai vadītu apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue app lietotni. Vai vadiet Philips Hue gaismekļus ar Philips Hue gaismmaiņa iekštelpu slēdzi ieslēgšanai/izslēgšanai un apgaismojuma aptumšošanai.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un rūdīts stikls

   Augstas kvalitātes alumīnijs un rūdīts stikls

   Šie ražojumi ir speciāli izgatavoti lietošanai ārpus telpām. Mēs izmantojam augstas kvalitātes alumīniju un rūdītu stiklu, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju āra apstākļos, kā arī materiālu viedu izmantošanu, lai optimizētu radiofrekvences.

  • Liela gaismas atdeve

   Liela gaismas atdeve

   Šis Philips Hue gaismeklis nodrošina pietiekami daudz gaismas, lai ērti apgaismotu jūsu dārzu. Lietojiet Philips Hue gaismekli, lai palīdzētu apgaismot jūsu ieejas, radītu labāku noskaņu un pārceltu ārvidi nākamajā līmenī, izveidojot vidi jūsu mirklim.

  • Vienkārša uzstādīšana un izvēršana

   Vienkārša uzstādīšana un izvēršana

   Izgaismojiet tumšās takas, izceliet objektus ainavā vai radiet unikālu noskaņu uz terases. Jūs to varat paveikt paši, izmantojot nokrāsu virziena gaismekļus vai stabu gaismekļus. Šiem izstrādājumiem ir zems spriegums, tos ir droši lietot un tos var viegli uzstādīt. Apgaismojums ārpus telpām tagad ir uzstādāms pavisam vienkārši: noformējiet un izvērsiet lampas vai gaismekļus, kā vien to vēlaties.

  • Iestatiet apgaismojumu, kas sagaidīs jūs mājās.

   Iestatiet apgaismojumu, kas sagaidīs jūs mājās.

   Priecājieties par lampām, kas automātiski ieslēdzas, sagaidot jūs mājā, un izslēdzas, jums aizejot. Izņemiet mantas no automobiļa, ieejiet mājā – izbaudiet ērtības, ko nodrošina pareizais apgaismojums. Izmantojiet Philips Hue āra sensoru vai iestatiet Hue lietotni režīmā Home (Mājās) vai Away (Prombūtnē), lai ieslēgtu visu apgaismojumu, vai ļaujiet šo uzdevumu izpildīt ģeozonēšanas funkcijai – pat nepieskaroties nevienai pogai. Tas ir pavisam viegli!

  • Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Izgaismojiet savu pagalmu un vērojiet, kas notiek ārpusē. Savienojot āra apgaismojumu ar Hue bridge vadības paneli, varat vadīt to, kā vien vēlaties. Izmantojot Philips Hue āra sensoru, mūsu iekštelpu tālvadības pārvaldības opcijas, piemēram, Philips Hue app lietotni vai balsi (Amazon Alexa, Apple HomeKit vai Google Assistant), varat izmantot āra apgaismojuma pārvaldīšanai. Varat iestatīt gaismas programmas, kas imitē jūsu klātbūtni. Vadiet āra apgaismojumu, neizejot no mājas vai no citas atrašanās vietas.

  • Piemērots izmantošanai ārā (IP65)

   Piemērots izmantošanai ārā (IP65)

   Šis Philips Hue āra gaismeklis ir īpaši izstrādāts lietošanai ārpustelpu vidē, un tam ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu tā veiktspēju. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzību pret ūdeni. Šim gaismeklim ir piešķirta aizsardzības pakāpe IP65: tas ir aizsargāts pret zema spiediena ūdens strūklām. Tā ir augstāka aizsardzības pakāpe nekā IP44 un parasti to izmanto, kad gaismekļi atrodas tuvu zemei vai arī tiem ir nepieciešama lielāka aizsardzība īpašu āra apstākļu dēļ.

  Skatīt visas specifikācijas