Ierosinājumi

  Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma

  IMPRESS ĀRA GAISMEKLIS UZ KĀJIŅAS

  Iebūvēta LED spuldze, Miljoni krāsu, Melns, Viedā kontrole ar Hue tiltu* 1743130P7 Atrast līdzīgus produktus
  • Neierobežotas iespējas

   17431/30/P7

   Hue balta un krāsaina atmosfēras gaisma

   IMPRESS ĀRA GAISMEKLIS UZ KĀJIŅAS

   17431/30/P7 Atrast līdzīgus produktus

   Tagad Hue izstrādājumus varat izmantot arī ārā. Impress gaismekli uz kājiņas var savienot ar esošo Hue bridge vadības paneli, lai izmantotu visas funkcijas, piemēram, attālo vadību, neatrodoties mājā, un apgaismojuma grafiku veidošanu. Tas ir arī lieliski piemērots noskaņas veidošanai. Hue bridge vadības panelis nav iekļauts. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Neierobežotas iespējas

  pārsteidzošai pieredzei

  • Īpaši gaismekļi īpašiem notikumiem

   Īpaši gaismekļi īpašiem notikumiem

   Svētku prieks sākas šeit — ar viedo apgaismojumu! Izmantojiet Philips Hue gaismekļus, lai pārveidotu savu māju svētku noskaņās: spilgti sarkani un zaļi toņi Ziemassvētkiem, neuzkrītoši pasteļtoņi pavasarim vai baismīgi violeti mirdzoši toņi, lai Helovīnos radītu visspocīgāko māju kvartālā.

  • No silti baltas līdz vēsi baltai gaismai jūsu atpūtai

   No silti baltas līdz vēsi baltai gaismai jūsu atpūtai

   Paildziniet vakarus, izmantojot Philips Hue āra apgaismojumu. Radiet vēlamo noskaņu terasē, uz balkona vai verandā un atpūtieties. No silti baltās gaismas, kas atgādina vasaras sauli, līdz ledus vēsai ziemas dienasgaismai: visa gada garumā jūs varat baudīt visus baltas gaismas toņus atbilstoši savam noskaņojumam.

  • Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar Bridge vadības paneli un atklājiet bezgalīgas iespējas. Vadiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue app lietotni, vai arī pievienojiet iekštelpu slēdžus savai sistēmai, lai vadītu lampas. Iestatiet taimerus, paziņojumus, modinātājus un daudz ko citu, lai baudītu pilnīgu Philips Hue pieredzi. Philips Hue ir saderīgs ar Amazon Alexa, Apple Homekit un Google Assistant, kas nodrošina iespēju vadīt gaismekļus ar balsi.

  • Iekrāsojiet savu pagalmu ar 16 miljoniem krāsu

   Iekrāsojiet savu pagalmu ar 16 miljoniem krāsu

   Izmantojot Philips Hue āra apgaismojumu, gaismu spēļu iespējām nav robežu. Rotaļājieties ar 16 miljoniem krāsu un visiem baltās gaismas toņiem, lai radītu vēlamo efektu. Izgaismojiet objektus, kokus vai takas, lai izceltu apkārtējo vidi. Izmantojot Hue lietotni, varat saglabātu savus iecienītos gaismas iestatījumus un jebkurā laikā tos aktivizēt ar viena pirksta pieskārienu.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar Bridge vadības paneli, lai vadītu apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue app lietotni. Vai vadiet Philips Hue gaismekļus ar Philips Hue gaismmaiņa iekštelpu slēdzi ieslēgšanai/izslēgšanai un apgaismojuma aptumšošanai.

  • Iestatiet taimerus savai ērtībai

   Iestatiet taimerus savai ērtībai

   Pavadiet garākus vakarus ārā, pabeidziet dārza darbus vai vienkārši iznesiet atkritumus pēc saulrieta. Philips Hue gaismekļi ieslēdzas automātiski pēc noteikta grafika vai izmantojot ikdienas saulrieta/saullēkta ciklu. Un, protams, šādi varat apgaismojumu arī izslēgt vai aptumšot. Jums nekad vairs nebūs jāraizējas, vai lampas ir izslēgtas.

  • Piemērots izmantošanai ārā (IP44)

   Piemērots izmantošanai ārā (IP44)

   Šis Philips Hue āra gaismeklis ir īpaši izstrādāts ārpustelpu videi, un tam ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu veiktspēju. IP pakāpi raksturo divi skaitļi: pirmais attiecas uz aizsardzības līmeni pret putekļiem, bet otrs – uz aizsardzību pret ūdeni. Šim gaismeklim ir IP44: tas no visām pusēm ir aizsargāts pret ūdens uzšļakstīšanos. Tas ir populārs gaismeklis, lieliski piemērots vispārīgam lietojumam pagalmā.

  • Augstas kvalitātes alumīnijs un rūdīts stikls

   Augstas kvalitātes alumīnijs un rūdīts stikls

   Šie ražojumi ir speciāli izgatavoti lietošanai ārpus telpām. Mēs izmantojam augstas kvalitātes alumīniju un rūdītu stiklu, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju āra apstākļos, kā arī materiālu viedu izmantošanu, lai optimizētu radiofrekvences.

  • Liela gaismas atdeve

   Liela gaismas atdeve

   Šis Philips Hue gaismeklis nodrošina pietiekami daudz gaismas, lai ērti apgaismotu jūsu dārzu. Lietojiet Philips Hue gaismekli, lai palīdzētu apgaismot jūsu ieejas, radītu labāku noskaņu un pārceltu ārvidi nākamajā līmenī, izveidojot vidi jūsu mirklim.

  • Iestatiet apgaismojumu, kas sagaidīs jūs mājās.

   Iestatiet apgaismojumu, kas sagaidīs jūs mājās.

   Priecājieties par lampām, kas automātiski ieslēdzas, sagaidot jūs mājā, un izslēdzas, jums aizejot. Izņemiet mantas no automobiļa, ieejiet mājā – izbaudiet ērtības, ko nodrošina pareizais apgaismojums. Izmantojiet Philips Hue āra sensoru vai iestatiet Hue lietotni režīmā Home (Mājās) vai Away (Prombūtnē), lai ieslēgtu visu apgaismojumu, vai ļaujiet šo uzdevumu izpildīt ģeozonēšanas funkcijai – pat nepieskaroties nevienai pogai. Tas ir pavisam viegli!

  • Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Izgaismojiet savu pagalmu un vērojiet, kas notiek ārpusē. Savienojot āra apgaismojumu ar Hue bridge vadības paneli, varat vadīt to, kā vien vēlaties. Izmantojot Philips Hue āra sensoru, mūsu iekštelpu tālvadības pārvaldības opcijas, piemēram, Philips Hue app lietotni vai balsi (Amazon Alexa, Apple HomeKit vai Google Assistant), varat izmantot āra apgaismojuma pārvaldīšanai. Varat iestatīt gaismas programmas, kas imitē jūsu klātbūtni. Vadiet āra apgaismojumu, neizejot no mājas vai no citas atrašanās vietas.

  Skatīt visas specifikācijas