Ierosinājumi

  Hue balta

  Spuldze, E27

  1 x E27 spuldze, Silta baltā gaisma (2700 kelvini) 8718696449578 Atrast līdzīgus produktus
  • Automatizējiet gaismekļus

   8718696449578

   Hue balta

   Spuldze, E27

   8718696449578 Atrast līdzīgus produktus

   Pievienojiet Philips Hue baltās gaismas spuldzi sistēmai un uzlabojiet savu mājokli ar silti baltu apgaismojumu, kuru varat aptumšot un vadīt attālināti. Automatizējiet gaismekļus, lai radītu iespaidu, ka esat mājās, kad jūs tur neesat, vai iestatiet taimerus. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Automatizējiet gaismekļus

  vienkāršai vadībai un komfortam

  • Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Viedā kontrole mājās un prombūtnē

   Ar Philips Hue iOS un Android lietotnēm jūs varat kontrolēt gaismekļus attālināti, atrodoties jebkur. Pārbaudiet, vai neesat aizmirsis izslēgt gaismas, pirms atstājāt mājas, un ieslēdziet gaismas, ja esat aizkavējies darbā.

  • Iestatiet taimerus savai ērtībai

   Iestatiet taimerus savai ērtībai

   Philips Hue var atdarināt jūsu atrašanos mājās tad, kad jūs tur neesat, lietojot Philips Hue lietotnes grafika funkciju. Iestatiet gaismas, lai tās ieslēdzas iepriekš iestatītā laikā, lai, atgriežoties mājās, gaismas jau būtu ieslēgtas. Jūs pat varat iestatīt, lai gaisma katrā istabā ieslēdzas citos laikos. Protams, jūs varat ļaut gaismām naktī izdzist pakāpeniski, neuztraucoties par to, vai atstājāt kādu gaismekli ieslēgtu.

  • Aptumšošana bez uzstādīšanas

   Aptumšošana bez uzstādīšanas

   Ar Philips Hue garantējam vienmērīgu gaismas satumšanas pieredzi. Ne pārāk spilgtu. Ne pārāk tumšu. Tieši vēlamo. Nav nepieciešami vadi, elektriķis vai ierīkošana

  • Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Kontrolējiet pēc saviem ieskatiem

   Savienojiet savas Philips Hue lampas ar tiltu un atklājiet bezgalīgas iespējas. Kontrolējiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue lietotni, vai arī pievienojiet slēdžus savai sistēmai, lai aktivizētu lampas. Iestatiet taimerus, paziņojumus, modinātājus un daudz ko citu, lai baudītu pilnu Philips Hue pieredzi. Philips Hue ir saderīgs ar Amazon Alexa, Apple Homekit un Google Home, kas ļauj kontrolēt gaismekļus ar balsi.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar tiltu un savā viedtālrunī vai planšetdatorā lietojiet Philips Hue lietotni, lai kontrolētu gaismekļus.

  • Bezvadu režīmā vadāma LED spuldze

   Bezvadu režīmā vadāma LED spuldze

   Šo LED spuldzi var vadīt bezvadu režīmā, savienojot to ar Philips Hue tiltu viedās vadības nodrošināšanai vai ar Philips Hue reostata slēdzi.

  • Aptumšojams tikai ar Philips Hue saderīgām ierīcēm

   Šis produkts ir aptumšojams tikai tad, ja tas ir savienots ar Philips Hue tiltu vai Philips Hue saderīgu ierīci

  Skatīt visas specifikācijas