Ierosinājumi

  Hue White

  A60 – viedā spuldze E27 – 800 (4 gab. iepakojumā)

  Līdz 800 lūmeniem*, Maigi balta gaisma, Tūlītēja vadība, izmantojot Bluetooth, Pievienojiet Hue Bridge papildu funkcijām 8719514319141 Atrast līdzīgus produktus
  • Vienkāršs viedais apgaismojums

   8719514319141
   Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

   Hue White

   A60 – viedā spuldze E27 – 800 (4 gab. iepakojumā)

   8719514319141 Atrast līdzīgus produktus

   Ienesiet viedo apgaismojumu visā mājā ar četrām E27 viedajām LED spuldzēm, kas sniedz maigi baltu gaismu. Tās ir piemērotas lielākajai daļai gaismekļu un nodrošina tūlītēju bezvadu aptumšošanu. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Vienkāršs viedais apgaismojums

  • Patīkama un maigi balta gaisma

   Patīkama un maigi balta gaisma

   Spilgtums ir līdzvērtīgs ierastajai 60 W spuldzei, tādēļ šīs spuldzes nodrošina atbilstošu baltas gaismas līmeni, kas ir pietiekami spilgts, lai lasītu dīvānā, klausītos mūziku vai vienkārši atpūstos savā guļamistabā.

  • Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Kontrolējiet līdz 10 gaismekļiem ar Bluetooth lietotni

   Izmantojot Hue Bluetooth lietotni, jūs varat vadīt Hue viedās gaismas vienā mājokļa telpā. Pievienojiet līdz 10 gaismekļiem un vadiet tos visus, tikai pieskaroties pogai savā mobilajā ierīcē.

  • Gaismekļu vadība ar balsi*

   Gaismekļu vadība ar balsi*

   Philips Hue darbojas, izmantojot Amazon Alexa un Google Assistant, ja ir izveidots savienojums pārī ar saderīgu Google Nest vai Amazon Echo ierīci. Vienkāršas balss komandas ļauj vadīt vairākus gaismekļus vienā telpā vai tikai vienu gaismekli.

  • Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Radiet noskaņu ar maigi baltas gaismas gaismekļiem

   Spuldzes un gaismekļi izmanto maigi baltu gaismu. Aptumšojamas no spilgtas dienas gaismas līdz blāvai nakts gaismai, šīs viedās spuldzes ļauj izgaismot mājokli ar ideālu siltas gaismas apjomu, kad jums tas nepieciešams.

  • Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Piekļūstiet pilnam viedā apgaismojuma funkciju klāstam ar Hue Bridge

   Ar Hue Bridge ir pieejamas funkcijas, kas viedo apgaismojumu padara vēl viedāku — attāla vadība, balss vadība, automatizēts apgaismojums un vēl daudz citas funkcijas. Pievienojiet savām ierīcēm Hue Bridge, lai izmantotu drošas un uzticamas tehnoloģijas un daudz noderīgu funkciju. Izmantojot Hue Bridge, iegūsiet iepriekš vēl nepieredzētu nepārspējamu viedo apgaismojumu.

  Skatīt visas specifikācijas