Ierosinājumi

  Hue

  Ārpustelpu sensors

  Bezvadu uzstādīšana, Darbināms ar baterijām, Noturība pret laika apstākļu ietekmi, Automatizē gaismekļus 8718699625474 Atrast līdzīgus produktus
  • Automātiski ieslēdz gaismekļus

   8718699625474

   Hue

   Ārpustelpu sensors

   8718699625474 Atrast līdzīgus produktus

   Kontrolējiet āra gaismekļus automātiski, iekļaujot savā sistēmā Philips Hue āra sensoru. Novietojiet ar baterijām darbināmo, pilnībā bezvadu sensoru jebkurā vietā — pēc tam vienkārši ejiet tiem garām, lai aktivizētu gaismekļus.   Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Automātiski ieslēdz gaismekļus

  jūsu ērtībai

  • Silta sagaidīšana katru dienu

   Silta sagaidīšana katru dienu

   Izbaudiet komfortu, ko sniedz lampas, kas automātiski ieslēdzas, kad jūs sasniedzat mājas. Izņemiet mantas no automobiļa un ieejiet mājā ar ērtību, ko sniedz jūsu āra apgaismojums. Ielūdzāt ciemos draugus? Sagaidiet viņus, gaismām liegi ieslēdzoties, kad tie pienāk pie ieejas durvīm.

  • Uzstādāms minūšu laikā

   Uzstādāms minūšu laikā

   Āra sensoru var viegli pielikt, un tas ir pilnībā bez vadiem. Tāpēc jums nevajag elektriķi, lai to uzstādītu. Vienkārši izsaiņojiet sensoru, iestatiet to ar lietotnes palīdzību un uzstādiet, kur vien vēlaties. Sensora konfigurēšana, kā arī dienas gaismas un kustību jutīguma iestatīšana arī ir paveicama ar lietotni Philips Hue app.

  • Novietojiet sev vēlamajā vietā

   Novietojiet sev vēlamajā vietā

   Komplektā ietilpst dažādi pielikšanas komponenti, tādēļ varat pielikt to gludai sienai, sienas iekšējam vai ārējam stūrim vai stabam. Jūs to varat pielikt arī mastam vai notekcaurulei. Tādēļ tas ir perfekti piemērots jūsu mājas priekšā, pie durvīm, garāžai vai jebkurai nozīmīgai jūsu mājas vietai.

  • Nepieciešams Philips Hue tilts

   Nepieciešams Philips Hue tilts

   Savienojiet Philips Hue gaismekļus ar Bridge vadības paneli, lai vadītu apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora, izmantojot Philips Hue app lietotni. Vai vadiet Philips Hue gaismekļus ar Philips Hue gaismmaiņa iekštelpu slēdzi ieslēgšanai/izslēgšanai un apgaismojuma aptumšošanai.

  • Izturīgs pret jebkādu laikapstākļu iedarbību

   Izturīgs pret jebkādu laikapstākļu iedarbību

   Šis Philips Hue āra sensors ir īpaši izstrādāts lietošanai ārvidē, un tam ir veiktas rūpīgas pārbaudes, lai nodrošinātu veiktspēju. Šī lampa izgatavota ar IP54: tā ir pasargāta pret ūdens šļakstiem, kas nāk no jebkura virziena. Produkts izturēs spēcīgas lietusgāzes un citus laikapstākļus.

  • Aizbiedējiet nevēlamus viesus

   Aizbiedējiet nevēlamus viesus

   Pateicoties platam skata leņķim un uztveršanas diapazonam, āra sensors pamanīs katru kustību jūsu mājas tuvumā. Tas var nekavējoties ieslēgt jūsu āra apgaismojumu un nevēlamos viesus atstāt neaizsargātus gaismā. Jūs varat iestatīt iekštelpu apgaismojumu, lai tas ieslēgtos, un izskatītos, ka jūs esat mājas, lai arī patiesībā neesat.

  • Automātiski ieslēdz gaismas, kuras vēlaties

   Automātiski ieslēdz gaismas, kuras vēlaties

   Āra sensors automātiski ieslēdz jūsu Philips Hue gaismekļus, kad kāds iet garām iekštelpās vai ārā. Pievienojot sensoru pie tilta ar Philips Hue app, jūs varat izvēlēties, kuri gaismekļi ieslēgsies, pat mājas iekšienē. Tāpat varat izvēlēties vietu vai gaismas iestatījumu, kas tiks aktivizēts. Integrētais "no ausmas līdz rietam" sensors nodrošinās, ka gaisma ieslēgsies tikai tad, kad ārā patiešām ir tumšs, palīdzot taupīt elektroenerģiju.

  Skatīt visas specifikācijas