Ierosinājumi

  Aptumšojama LED

  Particon dubultais virziena gaismeklis

  Aptumšojama gaisma, Ideāli piemērots noskaņas radīšanai, Maiga LED, acīm tīkama, Augstas kvalitātes materiāls 531524816 Atrast līdzīgus produktus
  • Pakāpenisks aptumšojums – no spilgtas gaismas līdz maigai

   53152/48/16

   Aptumšojama LED

   Particon dubultais virziena gaismeklis

   53152/48/16 Atrast līdzīgus produktus

   Dažkārt rodas vēlme pielāgot apkārtējās vides noskaņu atbilstoši attiecīgajai nodarbei. Izmantojot Philips LED aptumšojamās virziena lampas, varat ērti apgaismot telpu sev vēlamajā intensitātē – no spilgti funkcionālas ikdienas darbiem, līdz maigai gaismai, kad pienācis laiks atpūsties. Skatīt visas priekšrocības

  Videoklipi

  [trigger to render Video Gallery]

  Attēli

  Pakāpenisks aptumšojums – no spilgtas gaismas līdz maigai

  Var izmantot ar lielāko daļu LED gaismmaiņu

  • Radīts jūsu acu komfortam

   Radīts jūsu acu komfortam

   Nav noslēpums, ka spēcīgs apgaismojums noslogo acis. Pārāk spilgts apgaismojums var jūs apžilbināt. Pārāk maigā apgaismojumā var būt manāma mirgoņa. Taču tagad jūs varat maigi izgaismot savu pasauli ar acīm tīkamu LED apgaismojumu un savās mājās radīt ideālu noskaņu.

  • Pakāpeniski aptumšojas no 100% spilgtas gaismas līdz 10% maigai

   Mainiet telpas apkārtējo noskaņu atbilstoši savām aktivitātēm. Ar Philips aptumšojamajiem LED virziena gaismekļiem varat viegli pielāgot gaismas spilgtumu, pagriežot gaismmaini. Pakāpeniski aptumšojiet no 100% spilgtas gaismas, ko izmantojat funkcionāliem darbiem, līdz 10% maigai gaismai – mierīgiem atpūtas brīžiem.

  • Augsta gaismas atdeve – 1000 lūmeni

   Izgaismojiet savu mājokli ar augstas kvalitātes apgaismojumu

  • Iebūvēts LED apgaismojums

   Šajā virziena gaismeklī ir integrēta augstas kvalitātes LED spuldze, kas nodrošina optimālu gaismas atdevi.

  • 5 gadu garantija jūsu sirdsmieram

   Mūsu virziena gaismekļi ir izstrādāti ilgstošai darbībai. Gatavajam produktam ir pilna 5 gadu garantija, tāpēc varat būt droši, ka katru dienu varēsit izbaudīt ilgdarbīgu, kvalitatīvu apgaismojumu.

  • Spuldzes kalpošanas laiks līdz pat 30 gadiem

   LED apgaismojums kalpo ilgāk, tāpēc nebūs jāuztraucas par nepieciešamību bieži mainīt gaismas avotus. Tas ievērojami mazina atkritumu daudzumu un palīdz ietaupīt ilgtermiņā.

  • Jūs varat iegūt augstas kvalitātes LED apgaismojumu un vienlaikus taupīt enerģiju

   LED apgaismojums salīdzinājumā ar tradicionālo apgaismojumu ļauj ietaupīt līdz 80% enerģijas, nodrošinot vienādu gaismas atdevi. Iegādājoties Philips LED lampu vai spuldzi, jūs uzreiz sākat taupīt naudu. Katru reizi, kad aizstāsit kādu gaismas avotu ar LED apgaismojumu, jūs uzreiz pamanīsit ietaupījumus elektrības rēķinā.

  • Tūlītējs spilgtums uzreiz pēc ieslēgšanas

   Ar Philips LED virziena gaismekļiem jums nebūs jāgaida. Tie nodrošina maksimālu spilgtumu uzreiz pēc ieslēgšanas. To kvēlspuldzei līdzīgā silti baltā gaisma nekavējoties rada mājīgu un aicinošu atmosfēru.

  • Silti balta gaisma rada patīkamu atmosfēru

   Gaismai var būt atšķirīgas krāsu temperatūras, un uz to norāda īpaša mērvienība: kelvins (K). Spuldzes ar mazāku kelvinu vērtību rada siltu, omulīgu apgaismojumu, bet spuldzes ar lielāku kelvinu vērtību rada vēsu, enerģiskāku apgaismojumu.

  • Ideāls gaismas kūlis akcenta apgaismojumam

   Šis LED virziena gaismeklis ir moderns apgaismojuma risinājums ar platleņķa gaismas atdevi (40 grādi), kas ir piemērots gan akcentēšanas, gan vispārējam apgaismojumam. Tas ir ideāli piemērots virtuves, dzīvojamo istabu un ēdamistabu apgaismošanai.

  • Regulējama virziena gaismekļa galva maksimālai pielāgojamībai

   Regulējamā virziena gaismekļa galva ir paredzēta gaismas novirzīšanai tieši tur, kur tā nepieciešama visvairāk.

  • Ilgizturīgs augstas kvalitātes materiāls

   Šis virziena gaismeklis ir izgatavots no ilgizturīga augstas kvalitātes materiāla ar nevainojamu pēcapstrādi. Šādi mēs spējam piedāvāt izturīgu un uzticamu izstrādājumu, kas gadiem ilgi uzlabos atmosfēru jūsu mājās un uzgaismos tās.

  Skatīt visas specifikācijas
  • Radīts jūsu acu komfortam. Plašāku informāciju par mirgošanu, strobēšanu un citiem kritērijiem, kā arī informāciju par izstrādājumu skatiet vietnē www.philips.com/eyecomfort.