Jūs pašlaik skatāt Philips lighting tīmekļa vietni. Jums ir pieejama lokalizēta versija.
Ierosinājumi
  LED-Lighting-for-the-home

  LED gaismekļi mājoklim

   

  Dabiskas saules gaismas spilgtums un siltums jūsu mājoklī ar Philips LED apgaismojumu. Varat uzzināt par produktiem, lasīt ieteikumus, idejas un norādījumus - jūsu priekšā ir LED apgaismojuma inovāciju pasaule. Izkliedēts apgaismojums vai precīzi novietots prožektors var radīt siltu, dabisku mirdzumu jūsu mājokļa interjerā, bet precīzi novietots ārpustelpu apgaismojums - piešķirt jaunu dimensiju jūsu dārza dizainam. Izjūtiet kontrastu radīto efektu un izpētiet, kā apgaismojums var piešķirt izteiksmīgu dizaina efektu jūsu iekštelpām un ārtelpām. Jaudīgi, silti un energoefektīvi, Philips LED produkti ir revolūcija mūsdienu mājokļa apgaismojuma sfērā.

  Professional-Lighting

  Profesionāls apgaismojums

   

  Radiet savu pasauli ar gaismu. LED tehnoloģija var palīdzēt jums strādāt gudrāk, justies labāk un paveikt vairāk saviem klientiem. Izveidojiet mājīgu un produktīvu daba vidi ar pielāgojamiem LED gaismekļiem. Izceliet preču kvalitāti ar skaidru, baltu LED prožektoru apgaismojumu. Iedvesmojiet cilvēkus no attāluma, uzstādot LED prožektorus ārpus telpām. Iespējas ir bezgalīgas.

  Mūsu apņemšanās uzlabot cilvēku dzīves ar gaismu ir palīdzējusi mums izstrādāt risinājumus, kas taupa enerģiju, uzlabo pašsajūtu un palīdz jums īstenot jūsu vīzijas. Mums patīk dalīties savās zināšanās, tāpēc varat izpētīt mūsu vietni, lai uzzinātu, kā LED apgaismojums var uzlabot jūsu pasauli. 

  Atklājiet Lumileds

  Dzidra, koncentrēta, spilgta gaisma. Ilgs kalpošanas laiks. Spilgtas krāsas, kas piešķir jaunas dimensijas jūsu apgaismojuma projektiem. Mūsu augsto tehnoloģiju LED spuldžu priekšrocības sniedz jums neskaitāmas iespējas, kā uzlabot produktus un pielāgoties patērētāju vēlmēm. Lumileds var ietaupīt jūsu līdzekļus, jo mūsu efektīvi izstrādātie produkti palīdz samazināt jūsu projektu sarežģītības līmeni un reizē - montāžas izmaksas. Mēs esam sadarbojušies ar OEM klientiem visā pasaulē, lai izstrādātu LED apgaismojumu, kas piemērots visskarbākajiem lietojuma apstākļiem. Pateicoties mūsu uzkrātajām zināšanām, jūs uzzināsiet visu nepieciešamo par LED apgaismojumu mūsu vietnē.