More brands from


Viena lampa. 
Tavs slēdzis.
Trīs gaismas iestatījumi.

Dažādi gaismas iestatījumi, izmantojot tikai vienu spuldzi

Dažās situācijās nepieciešama vēsa gaisma, savukārt citās piemērotāks ir silts un mājīgs apgaismojums. Lietojot Philips SceneSwitch LED spuldzes, varat izmantot dažādus gaismas iestatījumus, izmantojot tikai vienu spuldzi, sveces formas spuldzi vai prožektordiodi. Un aptumšotājs nav nepieciešams! Pielāgojiet apgaismojumu atpūtai, hobijiem vai darbam. Vienkārši regulējiet slēdzi. Turklāt to var paveikt ar jau esošo slēdzi! Neatkarīgi no izvēlētās SceneSwitch spuldzes varēsiet izmantot tos pašus dažādos gaismas iestatījumus, izmantojot tikai vienu spuldzi. Tās visas darbojas ar esošo slēdzi. Nav nepieciešama papildu uzstādīšana.
One dinner, one LED lamp, three light settings
Izpētīt SceneSwitch

Izpētīt SceneSwitch


Dažkārt, iespējams, vēlaties mainīt fona apgaismojumu atbilstoši tam, ko darāt. Izmantojot Philips SceneSwitch LED spuldzi, varat viegli mainīt gaismas iestatījumu no spilgtas gaismas uz dabisku apgaismojumu vai mājīgu, siltu apgaismojumu. Nav nepieciešams aptumšotājs vai papildu uzstādīšana. Ir vajadzīgs vien esošais slēdzis.

Pārslēdziet apgaismojumu, nomainiet noskaņu

Radiet noskaņu ar vienu spuldzi, izmantojot esošo slēdzi. Pretēji standarta LED spuldzēm, šīs Philips spuldzes piedāvā vairākus iestatījumus, un nav jāuzstāda aptumšotājs.

Lai uzzinātu vairāk par Philips SceneSwitch klāstu, noklikšķiniet uz Atskaņot.

Kā tas darbojas

Trīs gaismas iestatījumi

 

Tas ļauj pārslēgt funkcionālo apgaismojumu uz dabisku apgaismojumu un uz mājīgu, siltu apgaismojumu.

3 soļu WarmGlow regulēšana

Vienkārši pievienojiet un izmantojiet

 

Nav nepieciešams aptumšotājs vai papildu uzstādīšana.
Darbojas ar esošo sienas gaismas slēdzi.

Vienkārši pievienojiet un izmantojiet

Automātiskā atmiņa — iebūvēta atmiņas mikroshēma

 

Spuldze var automātiski iegaumēt pēdējo iestatījumu, ja slēdzis ir izslēgts ilgāk par 6 sekundēm.

Automātiskā atmiņa

ATIESTATĪŠANA — vairāku spuldžu sinhronizācija

 

Ja tiek izmantotas vairākas spuldzes un tās vairs nav sinhronizētas, pārslēdziet slēdzi (ieslēdziet to un atkal izslēdziet 1 sekundes laikā), lai spuldzes atjaunotu uz noklusējuma rūpnīcas iestatījumiem.

Atiestatīšana — vairākas spuldzes

Nav aptumšojams

 

Šī spuldze nav piemērota lietošanai kopā ar aptumšotājiem.

Ja izmantojat to ar aptumšotāju, lūdzu, iestatiet to uz 100% spilgtuma līmeni.

 

Populārie izstrādājumi

Aktualitātes

Norādījumi, vikivietne un apmācība

Norādījumi, vikivietne un apmācība

Ņemot vērā tirgū pieejamo iespēju daudzveidību, izvēlēties pareizo spuldzi nav nemaz tik vienkārši. Skatiet apmācību par apgaismojumu, lai noskaidrotu piemērotās opcijas.  
Pareizais apgaismojums nosaka visu

Pareizais apgaismojums nosaka visu

Mēs apzināmies, cik liela nozīme pareizajam apgaismojumam ir jūsu mājā un dzīvē, tāpēc, lai ko jūs vēlētos darīt — radīt pareizo noskaņojumu, atrast ideālo apgaismojumu noteikta uzdevuma izpildei, dekorēt telpu ar izciliem gaismas efektiem vai radīt personalizētās apgaismojuma opcijas —, uzņēmums Philips var palīdzēt jums izvēlēties pareizo apgaismojumu ikvienam dzīves brīdim.
Savietojamība ar gaismmaini

Savietojamība ar gaismmaini 

Skatiet savienojamības tabulu, lai noskaidrotu, kurš gaismmainis ir piemērots izmantojamām aptumšojamām LED spuldzēm un kvēlspuldzēm, un regulējiet apgaismojumu pēc savām vēlmēm.