More brands from

 

LEDClassic: radītas, lai tiktu pamanītas
izskatās labi gan izslēgtā, gan ieslēgtā veidā

Izvēlieties klasisko izskatu ar LED tehnoloģiju

Iedomājieties, kā izskatītos klasiskais vecmodīgais apgaismojums ar modernām LED kvēldiega spuldzēm. Pateicoties Philips LED lampu klasiskajām energoefektīvajām gaismas spuldzēm, tas ir iespējams. Spuldzes ir pieejamas ierastajās formās, patērē aptuveni par 80 % mazāk enerģijas nekā tradicionālās gaismas spuldzes, bet darbojas desmit reizes ilgāk. Tīkla sprieguma halogēna spuldzes var lieliski aizstāt ar spuldzēm Philips LED Spot Classic. Tās izskatās tāpat un nodrošina tādu pašu gaismas krāsu un intensitāti kā halogēna spuldzes. Turklāt jūs ietaupīsiet līdzekļus, jo šīs spuldzes darbojas ilgāk un patērē mazāk enerģijas.
Šīs ilgtspējīgās lampas ir pieejamas ar gaismas intensitātes mainīšanas funkciju vai bez tās. Baudiet savu dekoratīvo apgaismojumu, kas radīts ar Philips kvalitāti. 

Salīdzināt dažādas spuldzes LEDClassicSalīdzināt dažādas spuldzes LEDClassic

Populārie LED izstrādājumi

Aktualitātes

Norādījumi, vikivietne un apmācība

Norādījumi, vikivietne un apmācība

Ņemot vērā tirgū pieejamo iespēju daudzveidību, izvēlēties pareizo spuldzi nav nemaz tik vienkārši. Skatiet apmācību par apgaismojumu, lai noskaidrotu piemērotās opcijas.  
Pareizais apgaismojums nosaka visu

Pareizais apgaismojums nosaka visu

Mēs apzināmies, cik liela nozīme pareizajam apgaismojumam ir jūsu mājā un dzīvē, tāpēc, lai ko jūs vēlētos darīt — radīt pareizo noskaņojumu, atrast ideālo apgaismojumu noteikta uzdevuma izpildei, dekorēt telpu ar izciliem gaismas efektiem vai radīt personalizētās apgaismojuma opcijas —, uzņēmums Philips var palīdzēt jums izvēlēties pareizo apgaismojumu ikvienam dzīves brīdim.
Savietojamība ar gaismmaini

Savietojamība ar gaismmaini 

Skatiet savienojamības tabulu, lai noskaidrotu, kurš gaismmainis ir piemērots izmantojamām aptumšojamām LED spuldzēm un kvēlspuldzēm, un regulējiet apgaismojumu pēc savām vēlmēm.