More brands from

Vairāk nekā vienkārši apgaismojums

apgaismojuma sistēmas

Jauns skatījums, jauns apgaismojums

Pienācis laiks domāt par apgaismojumu plašāk.

 

Lai sasniegtu ilgtspējas, efektivitātes un lietotāja pieredzes mērķus, jums ir nepieciešami profesionāli, pasaules standartiem atbilstoši gaismas ķermeņi un jaudīgas, pielāgojamas vadīklas, kas integrētas vienā sistēmā.

Sistēmu energoapgādes plānošana

Vajadzībām atbilstošs 
apgaismojums

Philips apgaismojuma sistēmas ļauj cilvēkiem justies ērti, izstrādājumīvi un droši. Tās padara telpas pievilcīgākas un pārveido vidi. Pasaules standartiem atbilstoši tradicionālie un LED gaismas ķermeņi apvienojumā ar analogajām un digitālajām vadīklām  palīdz nodrošināt tieši tādu apgaismojumu, kāds jums nepieciešams, jebkurā laikā un vietā.

 

vadošie inovatīvo LED tehnoloģiju nodrošinātāji mēs sadarbojamies ar klientiem, lai radītu apgaismojuma sistēmas, kurās galvenā nozīme ir energoefektivitātei, ilgtspējai un ekspluatācijas izmaksu samazinājumam. Mēs koncentrējamies uz iekštelpu un āra vides komforta un efektivitātes uzlabošanu, nodrošinot gan funkcionālu vispārējo apgaismojumu, gan pārsteidzošus risinājumus ar mainīgām krāsām, kas popularizēs jūsu zīmolu, veicinās sabiedrisko mijiedarbību un atdzīvinās apkārtējo vidi.

 

Philips apvieno vispusīgās zināšanas un plašo sistēmu klāstu ar jūsu projekta prasībām, lai īstenotu jūsu mērķus efektīvos apgaismojuma risinājumos. Varat būt drošs, ka uzklausīsim un izpratīsim jūsu apgaismojuma vajadzības un palīdzēsim jums precizēt un īstenot nevainojamus risinājumus, nodrošinot apgaismojumu, kas ideāli piemērots jūsu konkrētajam projektam.

BCP ēka ar Philips Lighting apgaismojumu

Kas padara apgaismojuma sistēmu
saistītu?  

Saistīti gaismas ķermeņi

Saistīti gaismas ķermeņi

 

Gaismas ķermeņiem ir piešķirti unikāli identifikatori, tie ir pilnvērtīgi integrēti ēkas vai pilsētas IT tīklā, un tiek kopīgota informācija par to statusu un darbību.

Saistītas telpas

Saistītas telpas


Ikviens gaismas ķermenis ir aprīkots ar integrētiem sensoriem un darbojas kā novērošanas punkts, no kura var saņemt informāciju par lietojumu, aktivitātes posmiem, temperatūras un mitruma izmaiņām un dienasgaismas līmeni.
Saistīti cilvēki

Saistīti cilvēki

 

Integrējot apgaismojuma sistēmā bezvadu sakaru iespējas, varat nodrošināt uz atrašanās vietu balstītus pakalpojumus un kontekstam atbilstošu informāciju cilvēkiem, kuri atrodas izgaismotajās vietās un izmanto mobilās lietojumprogrammas.

 

Saistītais apgaismojums sniedz labāku priekšstatu par klientiem, ļauj nodrošināt izcilu klientu pieredzi, rada personalizētas darbvietas un piešķir videi spēju reaģēt un pielāgoties cilvēku vēlmēm un vajadzībām.

Saistīta programmatūra

Saistīta programmatūra

 

Izmantojot mūsu daudzpusīgo apgaismojuma pārvaldības programmatūru, telpu operatori var uzraudzīt un pārvaldīt apgaismojumu reāllaikā.

 

Varat glabāt, vizualizēt un analizēt vēsturisko informāciju par gaismas ķermeņu darbību.

 

Saistīta ainava

Saistīta ainava


Saistītās apgaismojuma sistēmas var integrēt citās ēkas vai pilsētas sistēmās, radot jaunus, efektīvus risinājumus un padarot apgaismojumu par neatņemamu digitālās ekosistēmas daļu.

Izvēlieties tieši jums piemērotu sistēmu


Nekādu universālu piedāvājumu

Philips apgaismojuma pielāgošana sākas ar jums — jūsu uzņēmumu, organizāciju, mērķiem.

 

Philips sistēmu speciālisti sadarbojas ar jums, lai identificētu konkrētas jums nepieciešamās sistēmas iespējas un pēc tam palīdzētu izstrādāt sistēmu, kas nodrošina šīs iespējas — gan tagad, gan arī turpmāk, jūsu uzņēmumam attīstoties.

 

Atrodiet savu vietējo Philips sistēmu speciālistu

Jūsu apgaismojuma sistēmas izstrāde

gaismas ķermeņi + vadīklas + pakalpojumi + atbalsts

Atklājiet, ko varat paveikt, izmantojot apgaismojuma sistēmas

Sabiedriskas vietas

Sabiedriskām vietām

 

Gaumīgi izstrādāts un saprātīgi pārvaldīts sabiedriskais apgaismojums palīdz veicināt apkārtnes izaugsmi, atdzīvinot apkaimes, piesaistot apmeklētājus un sniedzot drošības sajūtu gan tūristiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Pārdomāts apgaismojuma plāns var piešķirt pilsētai jaunu elpu, padarot to par augsti novērtētu galamērķi.

Biroji un ražošanas telpas

Birojiem un ražošanas telpām

 

Apgaismojums birojos un ražošanas telpās būtiski ietekmē darbinieku labsajūtu, izstrādājumivitāti un možumu. Efektīvi izgaismota un pievilcīga vide uzlabo jūsu tēlu, palīdz uzsākt un uzturēt darba attiecības ar augsti kvalificētiem darbiniekiem un uzlabo jūsu uzņēmuma kopējo vērtību.

mazumtirdzniecības vietas un viesnīcas

Mazumtirdzniecības vietām un viesnīcām

 

Moderns dizains un izcils apgaismojums var sniegt tikpat nozīmīgu ieguldījumu neaizmirstamas pieredzes radīšanā kā preces un ēdieni, ko piedāvājat, un gultasvietas, ko izīrējat. Philips saistītā apgaismojuma sistēmas nodrošina vēl nebijušu piesaistes līmeni.