More brands from

Uzticams partneris
jūsu sirdsmieram

Lighting pakalpojumi,
kas piemēroti jūsu uzņēmuma vajadzībām

Profesionālie pakalpojumi

 

Visi Philips Lighting profesionālie pakalpojumi ir pielāgoti, lai uzlabotu jūsu apgaismojuma infrastruktūras veiktspēju. Mūsu apgaismojuma speciālisti izanalizēs jūsu apgaismojuma infrastruktūras efektivitāti, noteikts, kā to var uzlabot, un pastāstīs, kādus ieguvumus sniegs jaunināšana vai atjaunošana.

Trīs uzņēmēji apspriežas

Pārvaldītie pakalpojumi

 

Mūsdienās arvien vairāk klientu vēlas tādu apgaismojuma infrastruktūru, kuras pārvaldīšana ir vienkārša, ekspluatācijas izmaksas ir samazinātas un veiktspējas garantijas pamatā ir rezultāts.

 

Sniedzot Philips Lighting pārvaldītos pakalpojumus, mēs nodrošinām vispusīgus risinājumus — ātri, izdevīgi un tikpat kā netraucējot jūsu uzņēmuma darbu. Jums vairs nebūs jāsadarbojas ar vairākiem piegādātājiem vai darbuzņēmējiem vienlaikus. Ja jums jau ir nokomplektēta komanda, mēs sadarbosimies ar viņiem, lai nodrošinātu, ka viss darbojas, kā ieplānots.

Cilvēki pie galda spriež par projektu

Lietošanas cikla pakalpojumi

 

Ieguldot modernā apgaismojuma sistēmā, jūs vēlaties būt drošs, ka sistēma darbosies nevainojami, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Philips Lighting lietošanas cikla pakalpojumi ir paredzēti, lai apgaismojuma sistēma jūs nekad nepieviltu. Mēs ne tikai ātri atrisinām apkopes problēmas, bet arī strādājam, lai novērstu to rašanos.

 

Mēs piedāvājam klientiem un kanāla partneriem dažādas pakalpojumu vienošanās, lai nodrošinātu ilgstošu, nevainojamu un izdevīgu apgaismojuma sistēmu darbību.

Trīs smaidoši atbalsta līnijas operatori

Sazinieties ar mums

 

Ja jums ir biznesa jautājumi saistībā ar mūsu profesionālajām apgaismojuma sistēmām, lūdzu, izmantojiet šo veidlapu

 

Izmantojiet mūsu detalizēto veidlapu, lai uzdotu vispusīgus jautājumus