You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Esiet līderis

zināšanās par apgaismojumu

 

 

Lighting Academy 
tieši jums

 

Lighting Academy piedāvā plašu izglītojošo resursu klāstu cilvēkiem, kas vēlas paplašināt savas zināšanas par apgaismojumu. Pateicoties bagātajai pieredzei apgaismojuma jomā, Philips spēj kvalitatīvi mazināt plaisu starp modernākajām apgaismojuma tehnoloģijām un praktiskiem risinājumiem, kas nepieciešami profesionāļiem.

 

Academy sadarbojas ar labākajiem speciālistiem visā pasaulē, lai nodrošinātu jums jaunāko informāciju un vērtīgu iedvesmu. Jūs noteikti iegūsiet noderīgas zināšanas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par apgaismojumu?

 

Apskatiet mūsu globālo lapu, kurā pieejami vairāk nekā 150 dažādi apmācību moduļi tīmekļa semināru, video, kursu, publikāciju un pasākumu formā. Paplašiniet savas zināšanas par apgaismojumu tieši tad, kad tas nepieciešams, un pabeidziet kādu no mūsu kursiem, lai saņemtu sertifikātu. Izpētiet Lighting Academy pārlūku un meklējiet tēmas, kas jūs interesē visvairāk, piemēram, teorētiskos materiālus par LED apgaismojumu, saistīto apgaismojumu un apgaismojuma apkopi.

 

*Ņemiet vērā! Noklikšķinot uz kādas no tālāk redzamajām pogām, šī lapa tiks aizvērta, un tiks atvērts mūsu portfelis angļu valodā.

Mēs runājam par

Lighting webinars

Sazinieties ar mums

 

Ja jums ir biznesa jautājumi saistībā ar mūsu profesionālajām apgaismojuma sistēmām, lūdzu, izmantojiet šo veidlapu

 

Izmantojiet mūsu detalizēto veidlapu, lai uzdotu vispusīgus jautājumus